Главная > Послуги > Охорона атмосферного повітря.

Охорона атмосферного повітря.


12-05-2012, 14:54. Опублікував: eco_admin
Охорона атмосферного повітря.

Інвентаризація джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Інвентаризація джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря проводиться згідно «Інструкції про зміст та порядок складання звіту проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин на підприємстві» Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 10.02.1995 р. №7.
Розробка документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, а також отримання дозволу на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
Розробка документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, а також отримання дозволу на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря здійснюється згідно «Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян – підприємців». Наказ № 108 від 09.03.2006 р. Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.
Термін дії дозволу на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря складає 5 років.
Проведення інструментального відомчого контролю стаціонарних джерел забруднення (лабораторні вимірювання).
Проведення інструментального відомчого контролю стаціонарних джерел забруднення атмосфери (лабораторні вимірювання) регламентується ст.10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря»
Розробка та реєстрація паспортів пило - газоуловлюючих установок.
Паспорти пило-газоуловлюючих установок розробляються згідно Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовща України № 52 від 06.02.2009 р . «Про затвердження Правил технічної експлуатації установок очистки газу».
Реєстрація паспортів здійснюється в Державній екологічній інспекції.
Інвентаризація викидів забруднюючих речовин включає в себе:
  • характеристику технології, газоочисних установок з точки зору утворення і відведення забруднюючих речовин;
  • визначення параметрів стаціонарних джерел викидів;
  • характеристику неорганізованих джерел викидів.

Для проведення класичної інвентаризації необхідний багатофакторний експеримент для кожного джерела в умовах діючого виробництва з комплексом вимірів по кожному інгредієнту в залежності від продуктивності, характеристик сировини, коливань технологічного режиму і т.i.

Повернутися назад