Проектування полігонів твердих побутових відходів.

Дата: 8-05-2012, 17:11 Переглянуто: 2114
    
Проектування полігонів твердих побутових відходів.


Проектування полігонів твердих побутових відходів.ТОВ «Екоаудит» надає послуги з проектування полігонів твердих побутових відходів (ТПВ). Полігони для захоронення ТПВ розробляються згідно завдання, затвердженого Замовником.
Проект також може передбачати будівництво усіх споруджень циклу переробки відходів - від адміністративно-побутових будівель, блоків очисних споруд, боксів для автотранспорту - до телефонізації і автономного енергопостачання об'єкту.

Проектування здійснюється в гранично стислі терміни.

Традиційні методи роботи з ТПВ зводяться до складування сміття за межами міст. Звалища стають джерелом забруднення грунтових вод і атмосферного повітря. Вони постійно розростаються, вимагаючи щорічного відчуження тисяч гектарів землі. Самозаймання біогазу - продукту розкладання побутових відходів - викликають інтенсивні локальні пожежі. Вирішення проблеми ефективного управління відходами стає одним з пріоритетів розвитку міст і цілих регіонів.

У всьому світі на зміну звалищам приходять технологічні (санітарні) полігони - комплекси по сортуванню, переробці і захороненню відходів. ТОВ «ЕКОАУДИТ» здійснює проектування і створення полігонів відповідно до прийнятих у світі стандартів.

Сучасні полігони забезпечують:
  • максимальну безпеку зберігання відходів;
  • залучення відходів до господарської діяльності;
  • зменшення площ, необхідних для поховання відходів;
  • можливість наступної рекультивації земель.

При безпосередньому керівництві фахівців ТОВ «ЕКОАУДИТ» спроектовано, погоджено, побудовано і введено в експлуатацію декілька полігонів ТПВ і сміттєсортувальних комплексів в Україні.

Відповідно до ст.7 Закону України «Про відходи», у сфері поводження з відходами встановлюються такі нормативи:
  • граничні показники утворення відходів у технологічних процесах;
  • питомі показники утворення відходів, використання та втрат сировини у технологічних процесах;
  • інші нормативи, передбачені законодавством.


Нормативи у сфері поводження з відходами розробляються відповідними міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями за погодженням із спеціально уповноваженими органами виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища.

Питомий показник утворення відходів - обсяг відходів конкретного виду, який утворюється при виробництві одиниці продукції, переробленні одиниці сировини, наданні одиниці послуги тощо. Для твердих побутових відходів, що утворюються на території даного району, питомим показником утворення є обсяг відходів, який утворюється на одну людину, що проживає в даному районі, працює на підприємстві, в установі, організації даного району.

ТОВ «ЕКОАУДИТ» оперативно підготує нормативи у сфері поводження з відходами та розробить матеріали, що обґрунтовують обсяги утворення відходів для Вашого об’єкту.
| надрукувати

Інші статті за темою:

Інші статті за темою:
Контакти м.Київ, вул. Хорива 16, оф.1
tel.+38 (044)360-40-39
mob.+38 (097)983-48-48
mob.+38 (063)946-99-62
mob.+38 (066)909-74-74
fax.+38 (044)463-65-43