Главная > Відходи > Послуги з розробки проектів лімітів на утворення та розміщення відходів.

Послуги з розробки проектів лімітів на утворення та розміщення відходів.


8-05-2012, 16:52. Опублікував: eco_admin
Послуги з розробки проектів лімітів на утворення та розміщення відходів.Послуги з розробки проектів лімітів на утворення та розміщення відходів


ТОВ «ЕКОАУДИТ» надає професійні послуги з розробки проектів лімітів на утворення та розміщення відходів відповідно до вимог Закону України «Про відходи» (ст. 32), Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» (ст. 55) та «Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року №12
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 55 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», розміщення відходів дозволяється лише за наявності спеціального дозволу у межах установлених лімітів.
Відповідно до вимог п. а) ч. 1 ст. 32 Закону України «Про відходи», забороняється вести будь-яку господарську діяльність, пов'язану з утворенням відходів, без одержання від спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами лімітів на обсяги утворення та розміщення відходів.

Ліміт на утворення відходів - максимальний обсяг відходів, на який у суб'єкта права власності на відходи (далі - власник відходів) є документально підтверджений дозвіл на передачу їх іншому власнику (на розміщення, утилізацію, знешкодження тощо) або на утилізацію чи розміщення на своїй території.
Ліміт на розміщення відходів - обсяг відходів (окремо для кожного класу небезпеки), на який у власника відходів є дозвіл на їх розміщення, виданий органами Мінекоресурсів на місцях.

Проекти лімітів на утворення та розміщення відходів розглядаються органами Мінприроди, які погоджують або відхиляють їх протягом двох тижнів. Погоджені проекти лімітів на утворення та розміщення відходів передаються на затвердження Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.
Ліміти на утворення та розміщення відходів встановлюються терміном на один рік.
Відповідальність за правильність визначення нормативів утворення відходів, визначення лімітів утворення та розміщення відходів, несвоєчасне затвердження або незатвердження лімітів утворення та розміщення відходів несе власник відходів.
Контроль за правильністю визначення лімітів на утворення та розміщення відходів, їх дотриманням здійснюють органи Мінприроди на місцях.

Повернутися назад